0224 999 46 57
Adres : 23 Nisan Mah Köroglu Cad No 15b /10 Nilufer Bursa

Telefon : 0224 999 46 57
KERATİN
KERATİN

KERATİN

Saçlarınızın ana yapısı pul proteinlerden oluşur. Saçlarımızın yaklaşık %72'si keratin proteinidir.    Keratin saç bakımı, bu proteinlerle saçlara bakım ve onarım yaparak daha da güçlenmesini sağlar. Özellikle çok fazla işlem görerek güçsüzleşen, zayıf ince telli olan saçlar kırılmaya, yıpranmaya karşı daha dayanıksızdır. İşte keratinle yapılan saç bakımı sayesinde bu dayanıksızlık, güçsüzlük ortadan kalkar, kırıklar ve kopmalar azalır.

 


    Saçlar, erkek olsun bayan olsun hepimiz için oldukça önemlidir. Keratin saç bakımı uygulandığında saçlardaki matlık ve kabarma da sona erer. Saçlar çok daha kolay taranır ve şekil alırlar. Düzenli kullanımlar sonrasında saçlarda fark edilir bir parlaklık ve  güzellik meydana gelmektedir.   

 

    Keratin, saç bakım ürünleri arasında yıpranan saçlar için en kesin çözümü sağlayan üründür.  Çünkü saçın ham maddesidir, saçlarımızda, boya röfle gibi çeşitli işlemlerden geçmesinden dolayı, keratin eksikliği görülür.

 

     Keratin saç bakım setinde, önemli ürünler vardır, bunlardan birini keratin şampuan oluşturur, fakat ondan önce ve asıl ana ürün olan ve  ''Keratin Bakım'' szlere özel ürettiği liquid keratin serum var. Şaçınız için özel keratin yüklemesi işlemi yaptırabilirsiniz. Ayrıca ''keratin ampul'' gibi başka bir boyanın içine katarak  uygulama yapabiliriz

 

     Hiç bir sentetik içermeyen ürünlerimiz tamamen ''doğal keratin'' olup, keratin fiyatı sizler için seanslarda uygun hale getirilmişti

 

  Şu anda Türkiyede en doğal saf keratin uygulaması yaparak yıpranan saçları garantili olarak onarmaktayız aksi halde kımyasal ve silikon içerikli uygulamalar saçınıza daha da zarar verebilir ve paranızı boşa harcattırabilir.

 

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014