0224 999 46 57
Adres : 23 Nisan Mah Köroglu Cad No 15b /10 Nilufer Bursa

Telefon : 0224 999 46 57
SPA & VÜCUT BAKIMI
SPA & VÜCUT BAKIMI

SPA & VÜCUT BAKIMI

 

 

 

SPA ürünlerinin eşsiz  seçeneklerinden  oluşan, ruhunuza da terapi sağlayacak olan vücut bakımları  eğitimli uzmanlar ile sizlerle….

İlk uygulamadan itibaren gözle görülebilir uzun süreli sonuçlar alınır. Özellikle ödemli dokularda selülit bakımlarına özgü bileşenleri ve formülü sayesinde, aktif bileşenlerin  daha da derine taşınmasını sağlayarak tedavi sürecini hızlandırır.

 

 

 

Daha güzel ve kusursuz bir vücut için evde hazırlayabileceğiniz vücut bakım kürlerini deneyebilirsiniz. Tabi bunun için cildinizin tipi ve yapısı hakkında bilginiz olmalı. İşte kusursuz bir vücut için etkili vücut bakım ipuçları.

 

Evde peeling de mi yok? Krema ya da yoğurdu 2 yemek kaşığı tuzla karıştırın ve duş öncesi cildinize sürün. Etkisini göreceksiniz. Doğadaki tuz ve şeker partiküllerinde doğal peeling maddeleri olduğunu unutmayın.

 

CİLT TİPİNİZE GÖREBAKIM YAPTIRIN 

 

Çok seyahat ediyorsunuz, evinizi, yatağınızı özlüyorsunuz. O zaman kaldığınız otelde hem odanıza hem yatağa bir kaç damla kullandığınız parfümden sıkmayı deneyebilirsiniz.

 

Karnınızı hamilelik çizgilerinden korumak istiyorsanız jojoba yağına birkaç damla lavanta esansı damlatın. Elde ettiğiniz karışımı dairesel hareketlerle cildinize yedirin. Kozmetik markaların arasında hem çatlakların oluşumunu etkileyecek, hem de oluşmuş çatlakları azaltacak birkaç marka bulmanız da mümkün.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014